آنتی ویروس کسپرسکی

آنتی ویروس کسپراسکی

آنتی ویروس کسپرسکی و توانسته است در تمام دوره ی فعالیت خود، نامی در دنیای آنتی ویروس‌ها به دست آورد و اکثر اوقات از سایر رقبا ی خود جلوتر باشد. آنتی ویروس کسپر اسکی همواره سعی می‌کند تا کامپیوترهای کاربران خود را در مقابل ویروس‌ ها ، بد افزار ها ، تبلیغ‌ افزارها ، اسپم‌ ها ، تروجان ها و حملات هکر ها حفاظت و محیط ایمنی را برای آن ها محیا کند

همچنین میتوانید  از طریق دکمه ی زیر برای مشاوره امنیتی سیستم و شبکه ی خودتان با ما در ارتباط باشین

شبکه محلی چیست؟

LAN مخفف عبارت Local Area Network است و به آن شبکه محلی هم می‌گویند. شبکه محلی مجموعه دستگاه‌های نزدیک و متصل به هم در یک مکان فیزیکی مثل یک ساختمان یا دفتر یا خانه است.

یکی از خدمات ما بر پایی سیستم های تحت شبکه به صورت LAN, WAN و … است و شما میتوانید از طریق دکمه زیر با ما برای برپایی شبکه مورد نیاز خود در ارتباط باشید 

ADSL؟

ADSL یا همان اینترنت خانگی… برپایی اینترنت خانگی یکی از چندین خدمات ماست که برای شما ارائه میکنیم تا لذت ارتباط با دنیای پر سرعت و امن اینترنت را با تمام وجود بچشید

شما میتوانید برای راهنمایی و مشاوره از طریق دکمه زیر با ما ارتباط  داشته باشید 

خدمات(VOIP)

اغلب شرکت‌هایی که با تماس‌های درون‌سازمانی، شهری و بین‌المللی سروکار دارند و دارای سیستم مدیریت مشتریان هستند، به دلایل مختلفی ترجیح می‌دهند که برای برخورداری از ارتباطات صوتی مدیریت شده، از خدمات VOIP استفاده کنند.

درحال حاظر بسیاری از شرکت ها برای برگزاری کنفرنس های خود حتی در ابعاد بین المللی هم از بستر VOIP استفاده می کنند، این عمر سبب کاهش هزینه و عدم سیم کشی و کابل های اظافی است.

فرم سفارش خدمات سانترال و VOIP

جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین ثبت سفارش، لطفا با تکمیل فرم زیر شروع کنید.

ویدئو کنفرانس (video conference)

ویدئو کنفرانس به‌صورت زنده و بصری بین دو یا چند شخص، از راه دور، از طریق اینترنت برقرار می‌شود و یک جلسه حضوری را شبیه‌سازی می‌کند. 

شما میتوانید برای ارتباط بین دفتر مرکزی با سایر دفاتر،سرپرستی های بانک ،پزشکان یک کلینیک در تهران با بیماران شهرستان ، دانشگاه ها برای ارتباط استاد با دانشجو و … از ویدئو کنفرانس استفاده نمایید.

مشاوره معاملات ارز های دیجیتال

مشاوره ارز دیجیتال بهترین و سریع ترین راه برای کسب اطلاعات مناسب در زمینه مشاوره سرمایه گذاری در بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال و مشاوره تردینگ است. شما به راحتی می توانید کسب درآمد در منزل را تجربه کنید .


مشاور کسب و کار های الکترونیکی

 کسب و کار الکترونیکی در یک تعریف ساده به معنی انجام کسب و کار با استفاده از ارتباطات راه دور و ابزارهای مرتبط است. کسب و کار الکترونیک وسیله ای است که مسیر رسیدن به بنگاه ها، به بازار را هموار می سازد. مسیری که مشتریان در آنجا اقدام به خرید کالا و خدمات می کنند.

شما با داشتن وبسایت شخصی خودتان می توانید 24 ساعته در حال خدمات رسانی به مشتریان خود باشید (باعث گسترش راه ارتباطی خود با شهرستان ها و سهولت کارتان می شود با توجه به سلیقه شخصی خود) و مجبور نیستید همیشه و تایم خاصی را در محل کار خود باشید