نرم افزار همراه ذیحساب


بخش قوانین و مقررات:

دسترسی به قوانین، مقررات، دستورالعمل ها و آیین نامه های مالی محاسباتی با امکان جستجوی آسان و اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی و یا ارسال از طریق پیام رسان


بخش محاسبات:

امکان محاسبات کاربردی و پرتکرار ذیحساب در دو بخش (تملک و هزینه ای): انجام محاسبات مربوط به کسورات پیمانکاران ومشاوران، تضمین شرکت در مناقصه،‌ محاسبه تعلیق ماده ۴۹ شرایط عمومی پیمان، جریمه تاخیرماده ۵۰ شرایط عمومی پیمان، محاسبه اضافه کار، محاسبه حق بیمه به تفکیک انواع قرارداد(عمرانی،‌ غیرعمرانی و موارد خاص)، حق ‌ماموریت و هزینه سفر،‌ حق التدریس و سایر محاسبات مورد نیاز ذیحسابان (شامل ۲۷ محاسبه پرتکرار)


بخش نرخ ها و نصاب ها و مهلت ها:

  • نرخ های مختلف بیمه به تفکیک انواع قرارداد(عمرانی،‌ غیرعمرانی و موارد خاص)، مالیات ارزش افزوده، ضریب حقوق از سال ۷۰ تاکنون، نصاب معاملات تا سال ۹۳
  •  مهلت های قانونی: مهلت های ۱۷ گانه لازم الرعایه برای ذیحسابان

بخش اطلاعات کاربردی ذیحساب:

طبقه بندی فصول هزینه ای و سرمایه ای با امکان جستجوی انواع هزینه


بخش آموزش حسابداری تعهدی:

این بخش یکی از مهمترین منوهای نرم افزار می باشد در این منو تمامی ثبتهای حسابداری به تفکیک تملک و هزینه در اختیار ذیحسابان قرار گرفته صفحات این منو به صورت pdf نمی باشد بلکه اطلاعات ثبت به ثبت و مورد به مورد وارد نرم افزار شده است.


بخش تسجیل اسناد مالی هزینه ای:

در این منو انواع اسناد حسابداری (هزینه ای) و ‌قوانین و مقررات مربوط به آن سند،‌ مدارک مورد نیاز،‌ میزان پرداخت(نحوه محاسبه) و کسورات قانونی، قابل رویت می باشد. با جستجوی عنوان سند کلیه اطلاعات فوق در اختیار کاربر قرار می گیرد.


بخش چک لیستهای کنترلی ویژه اعتبارات عمرانی:

در این منو کنترل مستندات انواع اسناد مالی تملک از دریافت ضمانتنامه تا پرداخت پیش پرداخت ها و… را به ذیحسابان یادآوری می نماید.


بخش یادآوری:

  • یادآوری قابل تنظیم: جهت یادآوری و تذکر جلسات مختلف ذیحساب
  • یادآوری خودکار: مهلت های قانونی مهم نظیر تاریخ ارائه تراز نهایی، بستن حساب، تسویه حساب تنخواه عاملین، تمدید ضمانتنامه و سایر موارد مورد نیاز ذیحسابان را بصورت اتوماتیک (دو روز قبل از سررسید مهلت قانونی) به ذیحساب تذکر داده و یادآوری می نماید.

بخش بایدها و نبایدهای ذیحسابان:

در این بخش قوانین و مقرراتی که در آن کلمات (ذیحساب، ممنوع، مکلف، موظف ،مجاز ،‌باید ، بایستی) بکار رفته جمع آوری و با انتخاب کلمه مذکور قابل مطالعه است.


بخش مدیریت ذیحساب:

دفترچه یادداشت شخصی، ماشین حساب و…


سایر موارد:

  • امکان ارسال بخشی از قوانین و انتقال به همکاران از طریق بلوتوث
  • امکان بروز رسانی آسان (با ارسال پیام برای کاربران)

نکته: این نرم افزار از طریق تلفن همراه قابل بهره برداری است و بزودی در اختیار ذیحسابان ارجمند سراسر کشور قرارخواهد گرفت.

دریافت نظرات و پیشنهادات

Rezaa_jafari@yahoo.com

hamrah_zihesab_golestan@vatanmail.ir

شماره تماس اداره کل اقتصاد و دارایی استان گلستان: ۳۲۲۳۹۰۹۰ – ۰۱۷

لینک دانلود نرم افزار